Poprzedni temat «» Następny temat
Laguna II wł/wył. czyjnikow cisnienia kol jak?
Autor Wiadomość
koksik1983

Wysłany: 2011-02-15, 00:07   Laguna II wł/wył. czyjnikow cisnienia kol jak?

Jak w temacie czy ktos orientuje w jaki sposob mozna wlaczyc i wylaczyc czujniki cisnienia w kolach ?

sylvocompany
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-16, 14:13   

tak orientuje sie :-)
W ddt jest to bardzo proste do zrobienia,tymbardziej ze mozna sobie douczyc dwa komplety felg jak masz zimowe i letnie z czujnikami.
Opisz dokładnie czego potrzebujesz

koksik1983

Wysłany: 2011-02-18, 18:36   

Wiec tak mam Lagune II kombi z 2001 roku na wyswietlaczu na ktorym pokazuje samochod i kola, kola sa czarne gdy spuszcze powietrze z kol nic sie nie zmienia, na wentylach mam kolorowe obwodki, chcialbym sprawdzic czy posiadam czujniki a jesli tak to je wlaczyc ale nie bardzo wiem jak to zrobic...

sylvocompany
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-15, 15:04   

koksik1983 napisał/a:
Wiec tak mam Lagune II kombi z 2001 roku na wyswietlaczu na ktorym pokazuje samochod i kola, kola sa czarne gdy spuszcze powietrze z kol nic sie nie zmienia, na wentylach mam kolorowe obwodki, chcialbym sprawdzic czy posiadam czujniki a jesli tak to je wlaczyc ale nie bardzo wiem jak to zrobic...

Kolego jesli masz kolorowe obwódki to masz czujniki,a to że nie robia sie na biało twoje kółka na wyświetlaczu podczas spuszczania powietrza świadczy o wyłączonej opcji czujników ciśnienia.
Ktos wyłączył ta funkcje z powodu:
-pad któryś z czujników
-padł odbiornik pod fotelem kierowcy tych czujników
-coś go wkur.. :-D

Tak na szybko zrobię zrzuty ekranu abyś wiedział jak trafić do instalacji czujników

1.JPG
Plik ściągnięto 926 raz(y) 202,6 KB

2.JPG
Plik ściągnięto 759 raz(y) 199,6 KB

3.JPG
Plik ściągnięto 586 raz(y) 181,46 KB

4.JPG
Plik ściągnięto 522 raz(y) 192,06 KB

koksik1983

Wysłany: 2011-03-22, 23:29   

u mnie odczytuje cos takiego i co dalej z tym robic ?

1.JPG
Plik ściągnięto 670 raz(y) 78,59 KB

dziq

Wysłany: 2011-06-01, 21:51   

Witam, kolegów.

Ja potrzebuje instrukcji jak mogę dodać czujni tak żeby były widziane bo założyłem drugi komplet kół i świecą mi błędy że nie widzi czujników.

Proszę o pomoc.

PS. A i jeszcze jedno bo widzę że program nasz w języku polskim jest jakieś spolszczenie czy to to jakaś wersja specjalna.

Pozdrawiam.

dziq

Wysłany: 2011-06-02, 21:49   

Witam,

pojawiło się jeszcze jedno pytanie czy numery tych czujników trzeba spisać ręcznie fizycznie z czujnika czy może da się je jakoś z czytać softem i wpisać w odpowiednie miejsca.

sylvocompany
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-02, 22:47   

dziq napisał/a:
Witam,

pojawiło się jeszcze jedno pytanie czy numery tych czujników trzeba spisać ręcznie fizycznie z czujnika czy może da się je jakoś z czytać softem i wpisać w odpowiednie miejsca.

Kolego zczytuje sie "softem"-według twojego rozumowania.
Dam zrzut z ekranu w funkcji gdzie sie dodaje czujniki
raczej sie połapiesz.

WKURWIA MNIE TO ŻE TU NIE MOŻNA WSTAWIĆ NORMALNYCH PLIKÓW TYLKO TRZEBA KOMBINOWAĆ Z WIELKOŚCIĄ TYCH PLIKÓW-ADMIN OBIECAŁEŚ COŚ Z TYM ZROBIĆ DO CHOLERY!!!!!!
No i kolega nie będzie wiedział jak dodać czujniki bo 256KB to trochę za mało!!!!
Wale te forum w takim razie!!!
Ostatnio zmieniony przez sylvocompany 2011-06-02, 23:02, w całości zmieniany 1 raz  

sylvocompany
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-02, 22:50   

koksik1983 napisał/a:
u mnie odczytuje cos takiego i co dalej z tym robic ?

No wykazuje ci wszystkie cztery czujniki,ale masz je wyłączone w komputerze auta.Musisz je włączyć!

Odpowiedz do tematu